X3: ReunionPC

X3: Reunion

vesmírný simulátor


K objednávce získáte jako bonus strategickou hru State of War: Warmonger.

Vítejte v nejrealističtějším vesmíru všech dob. Ponořte se do epického, intergalaktického příběhu plného zvratů a překvapení, skrývajících se za každou skokovou bránou. Obchodováním, bojováním, budováním a myšlením dosáhněte vítězství a staňte se hrdinou. Ponořte se do živoucího vesmíru, ve kterém každá vaše akce přináší reakci a osud celé galaxie spočívá na vašich ramenou.

· S pomocí vylepšených zbraní, revolučních technologií a zbrusu nového uživatelského rozhraní jste ještě nebezpečnější než dřív.
· Přes 200 lodí a vesmírných stanic, které můžete ovládat i ničit, ve zcela novém grafickém provedení.
· Reality engine X3 využívá všech nejnovějších prvků DirectX a technologií stínování pixelů, které umocňují už tak neuvěřitelnou hloubku a úroveň detailů.
· Prostřednictvím svého obchodního nadání a nově navrženého ekonomického systému porazte své nepřátele. S využitím pevně platných obchodních modelů můžete bez jediného výstřelu získat kontrolu nad celým sektorem.PEGI 12 - V této věkové skupině může být dítě vystaveno násilí poněkud více grafické povahy, stále však vůči fantazijním postavám. Avšak násilí vůči postavám lidského či zvířecího vzhledu nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota poněkud více grafické povahy smí být ukázána. Vulgární projevy musí být mírné, bez sexuálního významu.    Sprostá slova - Hra obsahuje sprostá slova.   
Původní MOC:
999 Kč
Vaše sleva:
90 %
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Česky (titulky)
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x X3: Reunion (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč

Nenašli jste na našem e-shopu hru, o kterou máte zájem? Napište nám!