Earth 2160PC

Earth 2160

real-time strategie


K objednávce získáte jako bonus strategickou hru State of War: Warmonger.

Po zničení Země v roce 2150 osídlili přeživší planetu Mars. Nový domov však skrývá pod svým povrchem nebezpečný artefakt z dávno zapomenutých časů. V boji o úžasné nové světy budou tvé jednotky, zrazené vlastními řadami a čelící přesile nepřátel, potřebovat pevnou ruku, která je těmito nebezpečími provede. Nech se touto poutavou strategií vtáhnout do roku 2160 a přijmi velkou výzvu. Rozhodni o osudu vesmíru!

- Unikátní řešení: 4 zcela odlišné a plně ovladatelné bojující strany, jež naplno využívají svých unikátních schopností a technologií.
- Absolutní RTS: budování základen, dobývání, vynálezy, propracované bojové jednotky, jedinečné taktické prvky a rozsáhlé bitvy.
- Strhující příběh: 28 misí ve čtyřech kampaních pro jednoho hráče.
- Nekonečná zábava: 16 dalších map pro samostatné hraní i hraní po místní síti nebo na internetu pomocí serveru EarthNET ve čtyřech herních módech až pro 8 hráčů.
- Kreativita: Skvělý editor umožňuje tvorbu vlastních map, úrovní i filmů.PEGI 12 - V této věkové skupině může být dítě vystaveno násilí poněkud více grafické povahy, stále však vůči fantazijním postavám. Avšak násilí vůči postavám lidského či zvířecího vzhledu nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota poněkud více grafické povahy smí být ukázána. Vulgární projevy musí být mírné, bez sexuálního významu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Sprostá slova - Hra obsahuje sprostá slova.   
Původní MOC:
999 Kč
Vaše sleva:
85 %
Vaše cena včetně DPH:
149 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Česky (včetně českého dabingu)
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 149 KČ 
 
1x Earth 2160 (PC)
cena za 1 kus: 149 Kč

Nenašli jste na našem e-shopu hru, o kterou máte zájem? Napište nám!