Deus Ex: Human RevolutionPC

Deus Ex: Human Revolution

RPG


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

Zhostěte se role Adama Jensena, bývalého specialisty jednotky SWAT, jehož prací je dohlížet na ochranu jedné z nejexperimentálnějších biotechnologických firem v Americe. Vaším úkolem je hájit tajemství této společnosti, ale když do zařízení vtrhne zvláštní vojenská jednotka a pobije vědce, které jste měli chránit, změní se vše, co jste si mysleli, že víte o svých pracovních povinnostech.

Jelikož jste během útoku ošklivě zraněni, nemáte jinou možnost než se nechat vylepšit mechanickými součástmi. Nedlouho poté už budete sledovat horkou stopu nepřátel po celém světě, aniž byste věděli, komu vlastně můžete věřit. V době, kdy se díky vědeckému pokroku proměňují atleti, vojáci a špehové v nadlidi, se někdo ze všech sil snaží zajistit, aby se lidská evoluce ubírala zcela konkrétním směrem.

Vy musíte zjistit, co přesně je to za směr, protože když přijde na věc, budou vaše rozhodnutí to jediné, co ho může změnit.

• Rozpolcenost blízké budoucnosti: Prozkoumejte dobu úžasného technologického pokroku, ale zároveň i období chaosu a konspirací. Mechanická vylepšení lidského těla rozdělila společnost mezi ty, kteří si je dovolit mohou, a ty, kteří ne. Nepřátelé spřádají ve stínech plány na ovlivňování osudu lidstva a revoluce se blíží.
• Dokonalý mix akce a her na hrdiny: Hra unikátním způsobem kombinuje akční souboje v těsném prostoru s intenzivním střílením a nabízí širokou řadu úprav postavy, jakož i vylepšení pro spoustu zbraní, které máte k dispozici. Odemkněte nové schopnosti a zlepšete své společenské, hackerské a bojové dovednosti nebo dovednosti v plížení: hra vás odmění za každý herní styl a přístup. Podle toho jak chcete hrát, můžete určit, jak se bude rozvíjet vaše postava.
• Rozhodnutí a následky: prostřílejte si cestu, propližte se podél nepřátel, aniž by si vás někdo všiml, nabourejte se do systémů za účelem stažení důležitých údajů nebo s využitím svých společenských dovedností získejte informace od klíčových postav – vždy máte k dispozici více možností, více řešení, více cest a více nástrojů. Zvolte si vlastní herní styl a postavte se důsledkům svých činů: jen vy rozhodnete o tom, jak bude příběh pokračovat.PEGI 18 - Klasifikace pro dospělé je aplikována pokud úroveň násilí dosahuje míry vykreslující hrubé násilí nebo obsahuje specifické druhy násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být klasifikováno jako podoba násilí, která může v divákovi způsobit odpor.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Sprostá slova - Hra obsahuje sprostá slova.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Deus Ex: Human Revolution (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč