Silverfall: Earth AwakeningPC

Silverfall: Earth Awakening

RPG


K objednávce získáte jako bonus strategickou hru State of War: Warmonger.

Silverfall: Earth Awakening je akční RPG s jedinečnou grafikou, ve kterém se vydáte na vzrušující výpravu za tajemstvími nových oblastí Nelwë. V tomto úžasném světě, kde na pozadí prastarého konfliktu přírody a technologie píší hrdinové dějiny, budete muset uvážlivě volit, kterou cestou se dáte a na čí stranu se postavíte. Hrajte za jednu z šesti dostupných ras, z nichž dvě jsou zcela nové: „trpaslíci“ - šťastlivci známí svou podsaditostí, a obratní „ještěři“ - proradní protivníci, se kterými není radno si zahrávat. Připravte se vyrazit do boje s hordami nových nepřátel a jejich brutálními veliteli a utkejte se s nimi o osud říše Nelwë!

Vlastnosti:
• staňte se opravdovým mistrem svého řemesla a vybírejte z více než 156 dovedností a kouzel, včetně 8 nových „absolutních“ dovedností a 12 jedinečných dovedností „vysoké úrovně“, pomocí kterých nepřítele definitivně rozdrtíte.
• použijte své dovednosti k výrobě předmětů a sami vytvořte některé z tisíců možných unikátních zbraní, zbrojí nebo kouzel.
• objevte nové, plně adaptovatelné herní rozhraní s vylepšenými možnostmi ovládání, pomocí kterého budete moci svého hrdinu ovládat myší i klávesnicí mnohem efektivněji.
• přeneste svou postavu z původní hry Silverfall do Earth Awakening a vaše úroveň, vybavení i dovednosti vám zůstanou... a nebo začněte hrát znovu s novým hrdinou na 45. úrovni!
• hra až 8 hráčů po místní síti nebo internetu a herní módy spolupráce či soupeření – tak vypadá pravá zábava!PEGI 16 - Tento rating je aplikován tak, že násilí nebo sexuální aktivity dosahují míry, že vypadají stejně jako reálném životě. Mladí lidé v této skupině by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Online Game - Hra může být hrána online.   
Původní MOC:
599 Kč
Vaše sleva:
87 %
Vaše cena včetně DPH:
75 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Česky (titulky)
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 75 KČ 
 
1x Silverfall: Earth Awakening (PC)
cena za 1 kus: 75 Kč

Nenašli jste na našem e-shopu hru, o kterou máte zájem? Napište nám!