Drákula: ZrozeníPC

Drákula: Zrození

adventura


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

Ve hře Drákula: Zrození se ponoříte do temného romantického příběhu, ve kterém na vás čekají tajemství, hádanky, láska, strach a upíři. Od viktoriánské Anglie po majestátní pohoří Transylvánie, na nádherných místech zářících barvami i v prostředích plných velkolepých gotických dekorací pátrejte po stopách vedoucích k obávanému princi temnot. Prostřednictvím špičkového obrazového ztvárnění, scénáře bohatého na dramatické situace a bezpočtu propracovaných hádanek vám Drákula: Zrození předkládá nezapomenutelný herní zážitek v podobě, kterou nemůže odmítnout žádný milovník nebezpečí a dobrodružství.

· Temná romantická atmosféra plná neskutečna věrně zachycuje původní představu Brama Stokera.
· Neúnavné pronásledování napříč několika zeměmi po stopách jedné z nejděsivějších postav, které zrodila fantastická literatura.
· Kouzelná grafika kombinující dvourozměrná prostředí s trojrozměrnými postavami, podpořená prvotřídním scénářem.
· Jednejte s více než čtyřiceti postavami. Používejte a kombinujte více než 150 předmětů náležejících do světa upírů (krucifix, kolík, česnek, zrcadlo…).
· Moderní systém nápovědy, který zobrazuje interaktivní místa (předměty a činnosti) a pomáhá hráčům v nouzi.PEGI 12 - V této věkové skupině může být dítě vystaveno násilí poněkud více grafické povahy, stále však vůči fantazijním postavám. Avšak násilí vůči postavám lidského či zvířecího vzhledu nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota poněkud více grafické povahy smí být ukázána. Vulgární projevy musí být mírné, bez sexuálního významu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Česky (titulky)
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Drákula: Zrození (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč