Galactic Civilizations II - Ultimate EditionPC

Galactic Civilizations II - Ultimate Edition

tahová strategie


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

V roce 2225 se už lidská touha po dobývání dotkla hvězd, a tak se rozhořely boje o hvězdné systémy. Aby si lidstvo podmanilo ostatní galaktické mocnosti, které ve vesmíru sledují své vlastní cíle, vrhlo do nadcházející války veškeré své zdroje. Hra Galactic Civilizations II je strategií, ve které napnete své schopnosti až na samou hranici. Je jen na vás, jaké důležité technologie vyvinete, jaký diplomatický přístup upřednostníte, který postup při kolonizování nových světů zvolíte a jak povedete válku... to vše rozhodne o vašem vítězství nebo porážce.

Galactic Civilizations II - Ultimate Edition obsahuje jednu z nejprodávanějších a mnohokrát oceněnou vesmírnou strategii Galactic Civilizations II: Dread Lords a dvě rozšíření Dark Avatar a Twilight of the Arnor v jediné sběratelské edici!

· Moderní 3D engine vám dovolí dokonce vytvářet vlastní vesmírné lodě!
· Nové mapy, jednotky a scénáře
· Nové hráčské civilizace
· Vylepšená grafika a nový soundtrack
· Nová prostředí planet a mnoho nových vesmírných událostí
· Volitelné velikosti map a podmínky vítězstvíPEGI 7 - Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny 3, ale které obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu, jsou v této kategorii. Jisté scény částečné nahosti mohou být dovoleny, ale nikdy v sexuálním kontextu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Online Game - Hra může být hrána online.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky s českou příručkou
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Galactic Civilizations II - Ultimate Edition (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč