SuperPower 2PC

SuperPower 2

simulátor / strategická hra


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

SuperPower 2 je unikátní globální geopolitická simulace, která umožňuje hráči ovládání všech zemí. Hráč řídí státy ve 3 oblastech: v politice, hospodářství a armádě. To vše v nádherné trojrozměrné grafice.
Budujte vlastní zemi a zvyšte svůj zahraniční vliv soutěžením s propracovanou umělou inteligencí. Využijte ekonomické sankce, tvořte politické aliance a veďte vojenské akce.
SuperPower 2 umožňuje využití možností každé země, od uzavírání a porušování smluv až po taktická rozhodnutí ve vojenských konfliktech.

- SKUTEČNÁ DATA CIA, OSN A ARMÁDY USA: Vstupte do největší databáze skutečných údajů, jaká kdy byla vytvořena pro počítačovou hru.
- POLITICKÁ, EKONOMICKÁ A VOJENSKÁ HRA: Rozšířený herní scénář je nyní mnohem realističtější a propracovanější.
- MULTIPLAYER AŽ PRO 32 HRÁČŮ: Zkuste hrát za jednu ze 197 oficiálně uznaných zemí OSN.
- VYTVOŘTE SI VLASTNÍ MODIFIKACE: Pomocí zabudovaných nástrojů vytvořte vlastní herní scénáře nebo zkuste štěstí na internetu.PEGI 3 - Obsah her, daných tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jisté násilí je v komickém kontextu akceptovatelné (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, měla by to být čirá fantazie. Hra nemá obsahovat zvuky ani obraz, jež dítě děsí. Neobsahují vulgární výrazy, scény neobsahují scény obsahující nahost ani žádné odkazy na sexuální aktivity.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky s českou příručkou
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x SuperPower 2 (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč