Dynasty Warriors 4: HyperPC

Dynasty Warriors 4: Hyper

akční hra


K objednávce získáte jako bonus strategickou hru State of War: Warmonger.

Oblíbená série Dynasty Warriors je vůbec poprvé k dispozici na novém bitevním poli – stolních počítačích PC.
Dynasty Warriors 4 Hyper s řadou grafických a herních vylepšení je závěrečným zpracováním slavného taktického a akčního bestselleru. 400 let trvající panování dynastie Han skončilo. Kdysi vznešené impérium se zhroutilo a rozpadlo na tři válčící státy, které se snaží ovládnout okolní země zmítané chaosem. Ve víru bitev se budou rodit legendy – a budou je psát ti, kdo nakonec založí novou dynastii.

Intenzivní taktická akce a stovky smrtonosných nepřátel v epických bitvách. Pokročilý bojový systém umožňující ohromující manévry a smrtící kombinace. Více než 40 hratelných postav s vlastním bojovým stylem a příběhem i možnost vytvářet vlastní důstojníky. Sloni, tygři, válečné stroje, katapulty – každé bitevní pole je neopakovatelnou výzvou. Přes 50 etap na 17 jedinečných mapách, vše založeno na historických skutečnostech. Dva hráči proti sobě i vzájemná spolupráce. Nelítostné osobní souboje generálů. Systém založený na zkušenosti v zacházení se zbraní přidává prvek RPG. V systému založeném na různých scénářích se objevují stále nové výzvy a vítězství žádá nové a jiné podmínky. Hra je založena na novele Romance of the Three Kingdoms autora Lua Guanzhonga.

SPECIÁLNÍ FUNKCE DOSTUPNÉ POUZE NA PC
- Doposud nejlepší grafika optimalizovaná pro PC: vyšší rozlišení, vyhlazování, filtrování textur atd.
- Nové dynamické stínování zvyšuje realismus bitevních polí.
- Dvakrát více postav s lepším zobrazením.
- Dvojjazyčná verze umožňuje hráčům vychutnat původní japonské dialogy.
- Vylepšená AI – nepřátelé jsou zuřiví a útočí mnohem častěji.PEGI 12 - V této věkové skupině může být dítě vystaveno násilí poněkud více grafické povahy, stále však vůči fantazijním postavám. Avšak násilí vůči postavám lidského či zvířecího vzhledu nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota poněkud více grafické povahy smí být ukázána. Vulgární projevy musí být mírné, bez sexuálního významu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Dynasty Warriors 4: Hyper (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč