Wanted GunsPC

Wanted Guns

arkáda


K objednávce získáte jako bonus strategickou hru State of War: Warmonger.

Díky kombinování akce z pohledu třetí osoby, jezdectví a zákeřných vražd s filmově akčním FPS módem při přepadávání vlaků je hra Wanted Guns (zasazená do Mexika a Divokého západu v době Občanské války) skutečně napínavou akcí pro PC.
Hrajete v roli reverenda Devlina, nemilosrdného kněze, jehož pochybná minulost vůdce Los Gauchos, mexického gangu banditů loupících zlato, ho má nakonec dostihnout.
Střílejte, jezděte a pližte se pestrými lokacemi – mexickým městem duchů El Cuervo Perdido, vytěženými doly bratrů McCraryů, nebo lesy v horách Kolorada.

Spousta nepřátel, co umí zacházet s kohoutkem pistole – dostihněte je na vašem koni, zabijte je s použitím solidního arzenálu typických zbraní včetně dvojitého revolveru, brokovnice, winchestrovky nebo dynamitu. Navíc můžete tiše zabíjet mexickou kuší nebo apačskou dýkou ostrou jako břitva.PEGI 12 - V této věkové skupině může být dítě vystaveno násilí poněkud více grafické povahy, stále však vůči fantazijním postavám. Avšak násilí vůči postavám lidského či zvířecího vzhledu nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota poněkud více grafické povahy smí být ukázána. Vulgární projevy musí být mírné, bez sexuálního významu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.   
Původní MOC:
699 Kč
Vaše sleva:
96 %
Vaše cena včetně DPH:
29 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky s českou příručkou
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 29 KČ 
 
1x Wanted Guns (PC)
cena za 1 kus: 29 Kč

Nenašli jste na našem e-shopu hru, o kterou máte zájem? Napište nám!