Atlantis EvolutionPC

Atlantis Evolution

adventura


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

Curtis Hewitt, mladý fotograf a novinář, se dostane do vodního víru, který jej přenese do srdce Nové Atlantidy. Jako cizinec v zemi vyspělé technologie a archaické víry nebude mít na práci pouze vymyslet, jak se má vrátit domů, bude se rovněž muset postarat o osvobození obyvatel Nové Atlantidy, kteří žijí pod nadvládou svých krutých bohů.
Zažijte plavbu po širém moři na palubě staré nákladní lodě při návratu z divoké Patagonie do spěchu a bezpečí New Yorku... proleťte se v moderním atlantském letadle plném vyspělých atlantských technologií... prozkoumejte rolnickou vesnici a poznejte tam zvyky a víru Atlanťanů... schovejte se v hloubi atlantského lesa, kam se vesničané neodvažují vkročit... vydejte se do exotického a nebezpečného jeskynního komplexu... cestujte 8 000 let zpátky do minulosti, abyste odhalili ztracené město Atlantidu... a podívejte se do velkolepého paláce, kde žijí samotní atlantští bohové, a podstupte tam nejtěžší zkoušku.

• Epická adventure hra z pohledu první osoby s úžasně se rozvíjející zápletkou.
• Pohovořte si s více než 30 jedinečnými osobami, mezi něž patří atlantští občané a jejich bohové.
• Prozkoumejte pět velkých oblastí; v každé z nich se dostanete na více než 20 různých obrazovek.
• Plynulé ovládání myší a intuitivní point-and-click rozhraní.PEGI 12 - V této věkové skupině může být dítě vystaveno násilí poněkud více grafické povahy, stále však vůči fantazijním postavám. Avšak násilí vůči postavám lidského či zvířecího vzhledu nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota poněkud více grafické povahy smí být ukázána. Vulgární projevy musí být mírné, bez sexuálního významu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Česky (titulky)
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Atlantis Evolution (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč