Sentinel: Potomci časuPC

Sentinel: Potomci času

adventura


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

Někdo věří, že hroby skrývají báječný poklad, jiní říkají, že bohatství spočívá ve znalostech a technologiích zapomenuté vyspělé civilizace.
Teď musíte odhalit pravdu, vstoupit do hrobů a vydat se na nebezpečné pátrání po pokladech. Hned jak začnete svou nebezpečnou cestu, probudíte Strážkyni (Sentinel) – holografický obraz s vyspělou umělou inteligencí, který tu nechali dávní Tastané, aby hlídal jejich posvátné jeskyně. Při vašem pátrání vám bude někdy vlídnou, ale častěji vypočítavou, průvodkyní.
Brzy za škraboškou iluzí odhalíte, že Strážkyně je mnohem víc, než se může zdát. Její temné záměry by mohly ohrozit vaši samotnou existenci.

Jaká je pravda, to teprve zjistíte v nádherné 3D adventuře od autorů her Schizm a Schizm II Chameleon.PEGI 7 - Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny 3, ale které obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu, jsou v této kategorii. Jisté scény částečné nahosti mohou být dovoleny, ale nikdy v sexuálním kontextu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Strach - Hra může malé děti polekat nebo vyděsit.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky s českou příručkou
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Sentinel: Potomci času (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč