Painkiller - kompletPC

Painkiller - komplet

akční hra


Tento komplet obsahuje základní hru Painkiller a datadisk Battle out of Hell. DVD k základní hře jsou v igelitových pošetkách, datadisk v klasické, nerozbalené DVD krabičce.

K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

Painkiller je hororová střílečka prioritně navržená tak, aby uspokojila hráčovu touhu po intenzivní a prudké akci. Stane se vaší adrenalinovou noční můrou, ve které útočící hordy pekelných netvorů zdánlivě nemají konce. Jste ponecháni mezi nebem a peklem - čas posledního soudu máte ve svých rukách. Pekelníci jsou na pokraji bezbožné války a vy jste teď pěšákem v temné bitvě. Jen bojem za očištění vystoupí pravda skrytá za lží.

Battle out of Hell je volným pokračováním veleúspěšné hororové střílečky Painkiller. Lucifer byl sice poražen, ale řada jeho nohsledů ožívá a jsou připraveni k boji v daleko větším množství než dříve. Datadisk začíná tam, kde jste v předchozí hře skončili, a vy se tak opět můžete vrhnout do zběsilého boje v hororovém prostředí.PEGI 16 - Tento rating je aplikován tak, že násilí nebo sexuální aktivity dosahují míry, že vypadají stejně jako reálném životě. Mladí lidé v této skupině by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Česky (včetně českého dabingu)
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Painkiller - komplet (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč