"/> "/>
Planetary AnnihilationPC

Planetary Annihilation

real-time strategie


K objednávce získáte jako bonus adventuru The Secrets of Atlantis: Posvátné dědictví.

Kolonizujte okolní sluneční soustavy, ničte domovské světy protivníků a vyhlazujte nepřátele v epických meziplanetárních bitvách více hráčů s tisícovkami jednotek. Planetary Annihilation posouvá žánr real-time strategií na dosud neviděnou úroveň a poskytuje hráčům výkonné nástroje nezbytné k ovládnutí všudypřítomného válečného chaosu.

• Epická hra více hráčů: Hrajte až s deseti přáteli (nebo nepřáteli) v masivních hrách všichni proti všem nebo v týmech.
• Ovládejte válečné stroje: Velte ničivým vesmírným plavidlům, mohutným tankům a celé řadě dalších futuristických válečných strojů v rozsáhlých bitvách zuřících napříč celými slunečními soustavami.
• Galaktická válka pro jednoho hráče: Ovládněte dynamickou galaxii zaplněnou procedurálně generovaným obsahem, s nímž je každá hra jiná.
• Pokročilé ovládání a velení: S pomocí intuitivních pohybů myší přepínejte plynule mezi planetami, těžte surovinové zdroje, vytvářejte vlastní formace jednotek a ničte cizí vojska.
• Dynamický obraz v obraze: Kontrolujte a řiďte své jednotky na jiné planetě ve druhém okně, zatímco se soustředíte na činnosti, které provádíte v hlavním okně.
• Okamžité opakované záběry: Sledujte záznam střetnutí v reálném čase, i když hra ještě neskončila. Přetočením záznamu do libovolného bodu zjistěte, kdy se bitva obrátila, nebo zhlédněte celou partii naráz po jejím skončení.
• Ničte planety: Nestačí zvítězit, protivníka je nutné vyhladit! Zakončete hru se zbraní nejvyšší instance – asteroidem na kolizním kurzu.
• Stvořeno k modifikacím: Vytvářejte nové jednotky, herní režimy, mapy a další prvky. Spravujte vlastní server s vlastní sadou pravidel.
• Sledujte a přenášejte: Sledujte hru s pomocí nespočtu diváckých možností nebo využijte integrovanou podporu pro její přenos do celého světa.
• Žádný nejmenší společný jmenovatel: Asynchronní technologie typu klient-server umožňuje přenést velkou část výpočetní zátěže na server, takže vaši hru nezdržuje nejpomalejší připojený počítač.

Na DVD naleznete rovněž orchestrální soundtrack ve formátech MP3 a WAV s videem z nahrávání tohoto soundtracku a jako exkluzivní bonus si navíc můžete ve hře odemknout komandéra "Gamma".PEGI 7 - Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny 3, ale které obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu, jsou v této kategorii. Jisté scény částečné nahosti mohou být dovoleny, ale nikdy v sexuálním kontextu.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Online Game - Hra může být hrána online.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Planetary Annihilation (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč