Remember MePC

Remember Me

akční hra


Vzpomínky jednotlivců lze nyní digitalizovat, kupovat i prodávat. Poslední zbytky soukromí byly smeteny v zdánlivě logickém vyústění nekontrolovatelného rozšíření sociálních sítí na počátku 21. století. Obyvatelé sami přijali společenský drobnohled výměnou za pohodlí, které jim mohou poskytnout pouze chytré technologie. Obchodování se vzpomínkami však dává obrovskou moc nad společností do rukou pouhé hrstky lidí.

Remember Me je akční dobrodružnou hrou viděnou z pohledu třetí osoby, v níž se hráči ujímají role Nilin – bývalé elitní lovkyně vzpomínek mající schopnost proniknout do myslí lidí a ukrást nebo změnit jejich paměť. Orgány, obávající se jejích vědomostí a schopností, se rozhodnou Nilin raději uvěznit a zcela vymazat její paměť. Poté, co Nilin z vězení uprchne, vydává se na výpravu za opětovným získáním své identity s pomocí svého posledního a jediného přítele. Pátrání po její minulosti však způsobí, že se po jejích stopách vydají všichni ti, kteří tuto moderní společnost vytvořili.

• Spekulativní, omračující vize naší budoucnosti: Poznejte Neo-Paříž roku 2084, v níž rozšířená realita a digitalizace paměti ovládly život lidí.
• Hrajte za Nilin, elitní lovkyni vzpomínek s nejasnou minulostí: Staňte se nejhledanějším lovcem vzpomínek v Neo-Paříži a vyzkoušejte si moc proniknout do myslí lidí za účelem krádeže jejich paměti. Získejte potřebné informace přímo z hlav lidí, abyste splnili své cíle a získali zpět svoji vlastní minulost.
• Remixování paměti: Tato inovativní herní mechanika umožňuje hráčům použít schopnosti Nilin k úpravě části vzpomínek ostatních lidí v reálném čase. To od základu změní pohled těchto postav na sebe samé i ostatní kolem nich, což může mít pro svět roku 2084 nedozírné důsledky.
• Vyvážená směsice soubojů a zkoumání: Za pomoci Niliných dovedností v bojových uměních si proklestěte cestu nejrůznějšími oblastmi Neo-Paříže – jako lovec i jako kořist!PEGI 16 - Tento rating je aplikován tak, že násilí nebo sexuální aktivity dosahují míry, že vypadají stejně jako reálném životě. Mladí lidé v této skupině by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.    Násilí - Hra obsahuje prvky násilí.    Sprostá slova - Hra obsahuje sprostá slova.   
Vaše cena včetně DPH:
99 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky s českou příručkou
Platforma:
PC

KOUPIT ZA 99 KČ 
 
1x Remember Me (PC)
cena za 1 kus: 99 Kč