Ninja Gaiden 3: Razor's EdgeMicrosoft XBOX 360

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

akční hra


Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, nejnovější kapitola uznávané akční série od Teamu Ninja, přináší na PlayStation 3 a Xbox 360 více krve a větší masakr než kdy předtím. Nepřemožitelný nindža Ryu Hayabusa musí bojovat, aby zachránil lidstvo a zlomil tajemnou kletbu, která by ho mohla zničit.

Nový díl Razor’s Edge byl vývojáři navržen zcela od základů a fanouškům série se hodlá zavděčit přepracovaným soubojovým systémem, vylepšenou umělou inteligencí či možností rozčtvrtit protivníka. Všem fanouškům série i novým hráčům přináší Razor’s Edge nové mise, systém postupného vylepšování dovedností nebo také více nových pohybů a hratelných postav – prostě vše, co patří ke každé správné hře ze série Ninja Gaiden.

• Více hratelných postav: Razor’s Edge nabízí rovněž tři hratelné bojovnice – Ayane, Kasumi a Momiji – každou s vlastním bojovým stylem a sadou unikátních pohybů a zbraní.
• Vylepšený příběhový režim a režim výzev: Ayane je dokonce věnováno několik kapitol v příběhovém režimu a všechny tři bojovnice jsou dostupné v novém režimu „Chapter Challenge“ i v kooperativní hře „Ninja Trials“.
• Přepracovaný soubojový systém: V Razor’s Edge najdete přepracovaný soubojový systém s vylepšenou umělou inteligencí nepřátel a kratšími interaktivními scénami využívajícími systém quick time eventů. Nový systém přináší i více speciálních pohybů založených na duševní energii Ninpo a možnost rozčtvrtit nepřítele. Protivníci přitom pokračují v boji i s uťatými končetinami a hráči tak musí za pochodu měnit svou taktiku, aby v soubojích plných násilí zvítězili.
• Nový systém vylepšování nindžovských dovedností: Tento interaktivní systém umožňuje hráčům nakupovat za karmu získanou v boji nejrůznější nové zbraně, vylepšení související s energií Ninpo, odbornosti či kostýmy.
• Rozšířená online hra: Jako bonus jsou v Razor’s Edge k dispozici všechna DLC z Ninja Gaiden 3. Systém nindžovských dovedností funguje i v online hře, kde mohou hráči využít svou karmu k nákupu 64 upravitelných prvků pro Neznámého nindžu, používaných v multiplayerových klanových válkách. Online hra byla navíc obohacena o 5 zbrusu nových bojišť pro klanové války podporující až 8 hráčů.
• Kooperativní hra: Trojnásobný počet misí v režimu „Ninja Trials“ oproti předchozí hře představuje celkem 100 kooperativních online výzev, které můžete plnit s jakoukoliv ze čtyř hratelných postav.PEGI 18 - Klasifikace pro dospělé je aplikována pokud úroveň násilí dosahuje míry vykreslující hrubé násilí nebo obsahuje specifické druhy násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být klasifikováno jako podoba násilí, která může v divákovi způsobit odpor.   
Původní MOC:
999 Kč
Vaše sleva:
60 %
Vaše cena včetně DPH:
399 Kč
Stav zboží:
Nové, nerozbalené
Dostupnost:
Máme skladem (expedujeme do 24 hodin)
Jazyk:
Anglicky
Platforma:
Microsoft XBOX 360

KOUPIT ZA 399 KČ 
 
1x Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (Microsoft XBOX 360)
cena za 1 kus: 399 Kč

Nenašli jste na našem e-shopu hru, o kterou máte zájem? Napište nám!